Оглас од претпријатие Објавени: дек. 23 2021 01:32

Luksuzen deloven opremen prostor vo strog centar

ЕУР

/ месечно
Објавени: дек. 23 01:32
Прегледи: 4
СИЛВЕР Сити Партнер Агенција издава луксузен деловен простор во Строг Центар на 5 минути од Плоштад И Хотел Мериот , со 3 големи простории, два балкони, две купатила , сервер просторија,видео надзор и архива .
Цена: 1350 ЕУР
078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации