Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV DELOVEN PROSTOR 115m2 VO CENTAR

900 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 02 мај 15:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1057 Огласи во продавницата

DELOVEN PROSTOR VO BIZNIS CENTAR 350 EUR
KOMFOREN STAN NA ODLICNA LOKACIJA 450 EUR
DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA 0 MKD
STAN VO PARK RESIDENCE 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Нов деловен простор на одлична локација позади т.ц Рамстор. Деловниот простор располага со 115м2, 3 посебни простории, 2 отворени простории, 2 тоалета и мини кујна.

На 3 кат може да се изнајмат дополнителни простории 40м2. Месечната закупнина за вкупно 155м2 изнесува 1200еур.

4 паркинг места на располагање.

ID4270O
Property One
078306083
Property One

Property One

1057 Огласи во продавницата
DUPLEKS VO DEBAR MAALO 0 MKD
KOMFOREN STAN VO CENTAR POZADI NEUROMEDIKA 400 EUR
Nov deloven prostor vo Centar 1 520 EUR
PLAC NA ODLICNA LOKACIJA VO NASELBA RADISANI 45 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации