Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV DELOVEN PROSTOR KAJ KATOLICKA CRKVA

480 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 17 дек. 16:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата

LUXURIOUS MEDITERRANEAN STYLE VILLA IN BARDOVCI 2 500 ЕУР
MODEREN I KOMFOREN STAN 107M2 DO MI DA -
Se iznajmuva prazna garsonjera pozadi Idadija 200 ЕУР
Deloven prostor vo Centar 500 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Нов деловен простор 89м2 на одлична локација во Центар, кај Католичка црква. Просторот располага со 2 посебни соби и тоалет. Лоциран е на 1 кат.
Property One
078306083
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата
Se izdava luksuzna kuka vo Bardovci 3 000 ЕУР
Moderno opremen stan vo Kapistec 500 ЕУР
KUKA SO GOLEM DVOR PO NAJPOVOLNA CENA -
Stan na idelana lokacija vo Centar 500 ЕУР
Кон почеток