Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPREMEN DELOVEN PROSTOR NA PLOSTAD

650 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Rea Вчера 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава деловен простор во центарот на градот, на Плоштад Македонија кај Тренд Кафе! Просторот располага со 80м2, на 1 кат, со 3 канцелариски простории,чајна кујна, 2 тераси, тоалет,интернет мрежа и централно греење...

Business premises in the center of the city, at the Square Macedonia near Trend Cafe! The premises has 80m2, on the 1st floor, with 3 offices, kitchen, 2 terraces, toilet, internet network and central heating, one parking space...
Leaflet
Кон почеток