Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prekrasen deloven prostor Excellent office space

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 03 мај 10:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3005 Огласи во продавницата

Nov stan so 2 spalni vo Aerodrom Top cena 0 МКД
POVOLNO I ITNO Renoviran stan vo Porta Vlae 53 200 ЕУР
TOP STAN vo CENTAR 3 spalni sobi  IZDAVA / PRODAVA 0 МКД
MODERNO OPREMEN STAN CENTAR  KAJ SOBORNA 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Шифра 23864
Се изнајмува прекрасен деловен простор од 290м2, во зградата на Кубус во Центар. Деловниот простор се состои од приемно антре со посебен лифт само за овој деловен простор, три големи канцеларии и уште две поголеми конференциски простории. Има посебна соба за сервер, соба плакар, чајна кујна и две посебни купатила.
Контакт: 071/244-331
Асторија недвижности

Code 23864
Excellent office space for lease with 290m2 in Cubus building in Centar area. The office space is composed of large receptionist space with accsess to a separate elevator only for this floor, three large offices and two very large conference offices. There is separate server room, closet space, kitchen and two separate bathrooms.
Contact: 071/244-331
Astoria real estate
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331 , 02/3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3005 Огласи во продавницата
Stan vo gradba od 97m2 vo Vlae 0 МКД
*** ITNO -Stan od 67m2 vo Centar- ITNO *** 1 150 ЕУР
TOP  STAN  162m2  VODNO 0 МКД
Luksuzen stan vo Debar Maalo  80m2 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации