Оглас од претпријатие Објавени: јул. 02 2020 12:26

Se izdava deloven prostor kancelarii kaj Katolicka

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 02 12:26
Прегледи: 63
Издавамe деловен канцелариски простор 113м2 во деловна зграда на ул.Костурски Херои бр.60, без мебел .
Просторот има употребна дозвола, односно заведен e како деловен во имотниот лист. Просторот е на 1 кат има 5 канцеларии, кујна , купатило и има два влеза. Сите канцеларии се климатизирани , имаат инсталирана компјутерска и телефонска мрежа и оптички кабел на Македонски Телеком.
Греењето е на струја со клими и панели. Зградата е на главна улица, на крстосница, има одличен простор за надворешна реклама, има сопствен паркинг со 2 паркинг места до 16 часот и 4 после 16 часот и гаражи ,централен аларм на влезна врата во објектот и договор со фирма за обезбедување . Просторот е реновиран, свежо бојадисан и ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

Ориентацијата е кон исток , југ и запад .
Канцеларија 1 - исток
Канцеларија 2 со балкон- запад
Канцеларија 3 со балкон- исток
Канцеларија 4 исток
Канцеларија 5 со балкон- југ и запад
Кујна - запад
Купатило со прозор - југ
Цената е 550 евра.
Агенција Фамили Хоусе
Опис на линк

Family House

Aгенција за недвижности Family House
Посети ја страната на нашата продавница

Jane Sandanski 61

078430293070335775

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации