Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor na Juzen Bulevar

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: CBS International Macedonia 06 мај 11:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата

Kancelariski deloven prostor od 135m2 vo Centar 0 МКД
Se izdava kancelariski prostor na super lokacija 0 МКД
Se izdava kancelariski prostor kaj glavna posta - centar 0 МКД
Se izdava deloven prostor za kancelarija 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Се издава/продава локал-канцеларија на одлична локација со поглед на на бул. Македонија (Јужен Булевар) и одлична видливост. Основата е 100м2 со изведена галерија од челична конструкција од 75м2 со што вкупната површина изнесува 175м2. Има главен влез и спореден комерцијален влез за дотур на роба, еден санитарен чвор. Бесплатен паркинг простор пред локалот и во непосредна близина.
За повеќе информации 072/244-400


Excellent retail unit on ground floor suitable for retail/office for rent or sale located on the Blvd. Macedonia with good visibility overlooking the street. The base is 101m2 with additional steel construction built in gallery space of 75m2 making in total 176m2. Besides the main entrance overlooking the street there is additional technical entrance on the back side, one fully fitted toilet. Free of charge parking place in front of the building and in nearby vicinity.
For more information 072/244-400
CBS International Macedonia
ЦБС Интернационал Македонија е дел од ЦБС Интернационал Србија. На нашите клиенти им обезбедуваме водечки консалтинг услуги со цел максимизирање на вредноста нанивните недвижнини. Најголема фирма од областа на комерцијалните недвижнини во Србија според остварен приход во изминатите 10 последователни години ЦБС Интернационал Македонија е основана во 2014 Нивото на специјализирани услуги кои нашата мрежа од тимови ги обезбедуваат стремат да ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти Сертифицирани проценители според локална македонска методологија и RICS сертифицирани проценители од клучни меѓународни и домашни банки ISO 9001:2008 сертифициран од SGS, меѓународен лидер за сертификација и контрола на квалитет
Посетете ја нашата продавница
Бул Партизански одреди 15 А/1-9 Прикажи на мапата
+38923222785
https://cbsint.mk/
CBS International Macedonia
+38923222785

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата
Se iznajmuva kuka na Vodno za domuvanje ili kancelarii 8 000 ЕУР
Povolno se prodava gradezen plac 1,223m2 Volkovo 0 МКД
Se izdava kancelariski prostor kaj glavna posta - centar 0 МКД
Se izdava kancelariski prostor na super lokacija 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации