Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA PROMETNA LOKACIJA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 30 септ. 10:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1055 Огласи во продавницата

Luksuzen stan na mirna lokacija 1 200 ЕУР
ODLICEN DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN 400 ЕУР
Nov deloven prostor 0 МКД
SE IZNAJMUVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CRNICE 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
ID5797O

Се издаваат деловни простори на бул. Климент Охридски.

160м2 деловен простор се издава празен и е лоциран на првиот кат, простор за канцеларија. Просторот според потребите на клиентот има можност да се распредели поинаку и да биде пренаменет во отворен тип без прегради или со стакла. Просторот моментално е поделен на две големи и две помали простории и два тоалета.
160м2 деловен простор лоциран на подземно ниво кое било користено како салон за убавина и има можност повторно да се користи за истата намена. Просторот е целосно опремен со кујна, фризерска опрема, сауна, џакузи, рецепција и тоалет.
Просториите за греење и ладење користат инвертер клими и располагаат со две паркинг места.

Business premises for rent in Center

160m2 office space for rent, located on the first floor, suitable for office space. The space can be rearranged according to the needs of the clients. The space is currently divided into two large and two smaller rooms and two toilets.
160m2 office space located on the underground level which was used as a beauty salon and can be used again for the same purpose. The space is fully equipped with kitchen, hairdressing equipment, sauna, jacuzzi, reception and toilet.
The premises use inverter air conditioners for heating and cooling and have two parking spaces.
Property One
078306083
Property One

Property One

1055 Огласи во продавницата
Se iznajmuva kancelariski prostor vo Debar Maalo 350 ЕУР
STAN VO KISELA VODA 36 000 ЕУР
Ekskluziven dukjan 140м2 0 МКД
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации