Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Centar

Се изнајмува од: Sasko 28 ноем. 18:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Се издава деловен простор наменет за канцеларии.
Сутерен
На главна улица.
Leaflet
Кон почеток