Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Centar

Се изнајмува од: Душко 08 фев. 19:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Простории
Канцеларија
Просторот е на 3 нивоа. Има 10 канцеларии од кои 7 помали и 3 поголеми (конференциски). Просторот е опремен со кујна. Има 3 санитарни чвора. Сервер соба. Климатизирана. Сопствено парно.
Душко
070331000
Кон почеток