Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava deloven prostor vo Centar

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Славко 21 септ. 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Се издава деловен простор во близина на Влада,со површина од 30м2,со 3 одвоени канцеларии и влезот е обезбеден со рампа,погоден за канцеларија.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации