Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava Deloven prostor vo Kapishtec

150 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 03 фев. 13:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO KOZLE OD 100M2 350 ЕУР
AERODROM trosoben stan  60m2 220 ЕУР
Kuka vo Volkovo 61 500 ЕУР
SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO AERODROM 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Се наоѓа кај Зебра гледа на главна улица, две простории + ходник кој не е во квадратурата, има вц, големи излози и заштитни решетки.

Евидентен број: 13951
Контакт тел: 078/329-048
Наташа
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата
 EKSTRA STAN VO CENTAR 78 600 ЕУР
POVOLNO STAN VO AERODROM 62 000 ЕУР
CENTAR 140m2  Duplex - Pestaloci - Bunjakovec 110 000 ЕУР
LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO KAPISHTEC  POVOLNO 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации