Оглас од претпријатие Објавени: септ. 17 2021 01:41

Se izdava deloven prostor vo Kapistec

ЕУР

/ месечно
Објавени: септ. 17 01:41
Прегледи: 2
SILVER City Partner agencija izdava deloven prostor 22m2 vo Kapishtec blizu Zebra trgovskiot. Prostorot e vo nova zgrada i raspolaga so:
- poseben vlez
- 1 prostorija
- kupatilo so chajna kujna

cena: 200 eur
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации