Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

580 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: KASTEL NEDVIZNOSTI 10 ноем. 11:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

513 Огласи во продавницата

ODLICEN 4 SOBEN STAN KAJ KATOLICKA 105 000 EUR
ITNO - NOVA SEMEJNA KUKA OD 460 M2 VO PRZINO 350 000 EUR
SE IZDAVA LUKSUZEN TROSOBEN STAN NA VODNO 0 MKD
NOVI STANOVI VO AERODROM 1 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Се издава деловен простор во строг Центар, со површина од 70 м2, на 4-ти спрат со лифт.
Истиот располага со 3 простории од кои 1 голема и 2 помали, кујна, 2 бањи и тераса.

Цена: 580 еур месечно

Шифра: ИС 10175
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

513 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN ZA KANCELARII VO CENTAR 300 EUR
TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 67 000 EUR
NOVI STANOVI KAJ PESTALOCI 0 MKD
KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO DEBAR MAALO OD 95m2 95 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации