Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

780 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 12 ноем. 14:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2967 Огласи во продавницата

STAN 75M2 VO CENTAR 200 ЕУР
EKSTRA STAN VO KARPOS 1 96 000 ЕУР
Нов еднособен стан во Ѓорче Петров 28 000 ЕУР
STAN VO KARPOS 2 96 700 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Во износот на закупнината се вклучени режиски трошоци (електрична енергија и вода), како и одржување на хигиена во деловните простории. Трошоците за интернет и телефон паѓаат на товар на закупецот.
Eв.број 32082
Контакт тел: 078/339-365 Тоше
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2967 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 350 ЕУР
Kancelariski prostor kaj Romanska ambasada 300 ЕУР
Stan so dvor vo Aerodrom 250 ЕУР
Se izdava Eksluzivna Kuka na Vodno 1 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации