Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kancelariski prostor kaj glavna posta - centar

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: CBS International Macedonia 06 мај 11:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата

Se izdava deloven prostor za kancelarija 0 МКД
Se iznajmuva kancelariski prostor 88m2 na plostad 0 МКД
Povolno se prodava gradezen plac 1,223m2 Volkovo 0 МКД
Se iznajmuva kancelariski prostor vo Debar Maalo 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Се издава канцелариски простор на мирна и тивка локација во центарот на Скопје во мал ринг на ул. Никола Кљусев (кај главна пошта) со површина од 120 м2. Просторот располага со една голема канцеларија и три помали, соба за состаноци, м/ж тоалети, сервер соба, кујна и две просторни тераси. Греење и ладење на градско парно и клима уреди. Ретка градба со 3м висина на плафони. За повеќе информации 072/244-400

Office space for rent on peaceful and quiet location in the city center located on Nikola Kljusev str (close to the main post office) with 120m2 size. One bigger office, three smaller offices, meeting room, m/f toilets, server room, equipped kitchenette and two terraces. Heating and cooling is through city central heating and air conditioners. Very rare structure with 3m ceiling height.
For more information 072/244-400
CBS International Macedonia
ЦБС Интернационал Македонија е дел од ЦБС Интернационал Србија. На нашите клиенти им обезбедуваме водечки консалтинг услуги со цел максимизирање на вредноста нанивните недвижнини. Најголема фирма од областа на комерцијалните недвижнини во Србија според остварен приход во изминатите 10 последователни години ЦБС Интернационал Македонија е основана во 2014 Нивото на специјализирани услуги кои нашата мрежа од тимови ги обезбедуваат стремат да ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти Сертифицирани проценители според локална македонска методологија и RICS сертифицирани проценители од клучни меѓународни и домашни банки ISO 9001:2008 сертифициран од SGS, меѓународен лидер за сертификација и контрола на квалитет
Посетете ја нашата продавница
Бул Партизански одреди 15 А/1-9 Прикажи на мапата
+38923222785
https://cbsint.mk/
CBS International Macedonia
+38923222785

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата
Se izdavaat maloprodazni lokali vo Flatiron 0 МКД
Se izdava kancelariski prostor na super lokacija 0 МКД
Se izdava lokal na kruzen tek kaj Ohridska Banka 0 МКД
Kancelariski deloven prostor od 135m2 vo Centar 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации