Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kancelariski prostor na super lokacija

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: CBS International Macedonia Вчера 10:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата

Povolno se prodava gradezen plac 1,223m2 Volkovo 0 МКД
Se izdava deloven prostor na Juzen Bulevar 0 МКД
Se izdavaat maloprodazni lokali vo Flatiron 0 МКД
Se iznajmuva kancelariski prostor vo Debar Maalo 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Канцелариски деловен простор за издавање на одлична локација во центар на Скопје на тивка и мирна локација со површина од 275м2 корисен простор, неодамна реновиран. Канцеларииите содржат отворен простор, три пространи канцеларии, чајна кујна со просторија за појадок, сервер сала, М/Ж тоелети, складишен простор, остава и сопствен комерцијален влез. Инсталиран инвертер сплит систем за греење и ладење. Во непосредна близина на сите централно лоцирани институци, амбсади, банки, фирми и компании, како и ресторани, кафулиња, супермаркети, места за брза храна и јавни паркинг зони.
За повеќе информации: 072 244 400

Office space for rent on excellent location in Skopje city center on yet quiet and peaceful location with 275sq m usable area recently refurbished. The premises contain open space, three well sized offices, kitchenette with breakfast area, server room, M/F toilets, storage room, utility room and own commercial entrance. Inverter split system for heating and cooling. Nearby all centrally located institutions, embassies, banks, firms and companies as well as restaurants, cafeteria, supermarkets and fast foods and public parking zones.
For more information: 072 244 400
CBS International Macedonia
ЦБС Интернационал Македонија е дел од ЦБС Интернационал Србија. На нашите клиенти им обезбедуваме водечки консалтинг услуги со цел максимизирање на вредноста нанивните недвижнини. Најголема фирма од областа на комерцијалните недвижнини во Србија според остварен приход во изминатите 10 последователни години ЦБС Интернационал Македонија е основана во 2014 Нивото на специјализирани услуги кои нашата мрежа од тимови ги обезбедуваат стремат да ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти Сертифицирани проценители според локална македонска методологија и RICS сертифицирани проценители од клучни меѓународни и домашни банки ISO 9001:2008 сертифициран од SGS, меѓународен лидер за сертификација и контрола на квалитет
Посетете ја нашата продавница
Бул Партизански одреди 15 А/1-9 Прикажи на мапата
+38923222785
https://cbsint.mk/
CBS International Macedonia
+38923222785

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата
Kancelariski prostor vo biznis zgrada Skopje 0 МКД
Se iznajmuva kancelariski prostor vo Debar Maalo 0 МКД
Kancelariski deloven prostor od 135m2 vo Centar 0 МКД
Povolno se prodava gradezen plac 1,223m2 Volkovo 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации