Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kancelariski prostor pozadi Univerzalna

500 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Nikola Вчера 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Се издава канцелариски простop позади Универзална Сала, во близина на Романска Амбасада.
Самиот простор располага со 3 канцеларии, две мали и една голема канцеларија.
Двете мали канцелари располагаат со тераса.
Целиот простор е климатизиран и има приватно парно *струја* без додатни трошкови кон Топлификација.
Самата зграда е изградена спрема најмодерни изолациски стандарди за одлично заштедување, за максимална енергетска ефикасност.
До самиот објект има оптички кабел и во самите простории има вградено CAT6 мрежна инсталација.Со можност на одличен пренос од 1 Gigabit и повеќе во сопстевената мрежа.
Цената на изнајмување не е фиксна.

Office space to rent with three smaller Rooms two oft he rooms have also a small balkoney and one bigger room.
1 Kittchen.
2 Bathrooms
4 Office Rooms.
Office is on the first floor and has one entrece on the own floor.
The building was built in 2010 and is in very good condition with modern insulation standards.
Office has own giabit network intergrated with i cable optic connection for gigabit Transfers.

Kontakt:071231919
Kontakt:078285153
Leaflet
Кон почеток