Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA PROSTOR ZA KANCELARII VO STROG CENTAR

380 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 18 дек. 13:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Шифра: P-80100 Се издава Деловен Простор во Центар во близина на Плоштад, 70 m2, на 1 кат. Просторот располага со 4 оделни простории со чајна кујна. Цена:380евра + месечни трошоци. Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е-mail.perfect.nedviznosti@gmail.com
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN STAN VO AERODROM 200 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO AERODROM 550 EUR
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN OPREMEN STAN VO CENTAR 400 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации