Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva deloven prostor od 40m2 vo Centar

17 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Vasko Trajanoski 14 авг. 16:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
СЕ изнајмува комплатно наместен деловен простор од 40 м2 со цена нето од 17000 ден.. Во цената се вклучени комуналиите. Објектот се наога позади Соборниот храм
Vasko Trajanoski
070274337
Leaflet
Кон почеток