Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 03 2021 02:03

Se iznajmuva deloven prostor vo blizina na plostad

Објавени: ноем. 03 02:03
Прегледи: 77
ID7311O

Се изнајмува деловен простор во Центар на промента локација во близина на плоштад Македонија.

Деловниот простор е лоциран во деловна зграда со лифт, и е со вкупна површина од 215м2. Просторот располага со приемен дел со рецепција, пет засебни канцеларии, две конференциски сали, кујна и два тоалети.

Греењето и ладењето во просторот е регулирано со приватно парно на струја и клима уреди, а исто така постои можност просторот да се приклучи и на градско парно. Просторот има можност да се изнајми комплетно опремен или празен.

Business space for rent in Center near the main square.

This attractive space is located in a business building and has a total area of ​​215m2.

The space has a reception area, five separate offices, two conference rooms, kitchenette and two toilets.

Heating and cooling in the space is regulated by private heating and air conditioning, and there is also a possibility to connect the office space to the central heating.

The space can be rented fully equipped or empty.
Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации