Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva deloven prostor vo Centar

0 МКД

Се изнајмува од: Мира Илиевска 26 мај 10:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Се изнајмува деловен простор од 70 м2 (канцелариски), Центар, во Дебар Маало, позади Градежен факултет.
Мира Илиевска
072314939
Кон почеток