Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

1 500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 09 окт. 17:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KISELA VODA 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 200 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR VO BLIZINA NA SOBORNA 250 ЕУР
SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN TROSOBEN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Shifra: P-64699
Se iznajmuva deloven prostor vo Centar vo neposredna blizina na Policiskata stanica Beko. Prostorot se naogja na mezanin i poseduva 150m2 organizirani vo 4/5 zasebni kancelarii i mala kujna. Se iznajmuva prazen i poseduva termichka izolacija, inverter klimi i alarm sistem.
Cena: 1500 evra + mesechni troshoci.
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 350 ЕУР
SE IZNAJMUVA KUKA NA 2 KATA  VO CENTAR 600 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации