Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

1 000 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 10 дек. 20:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
4 SOBEN STAN NOVOGRADBA VO AERODROM 82 000 ЕУР
Se iznajmuva namesten stan na Ul Ruzveltova SJO 350 ЕУР
Kuka vo Dracevo 65 000 ЕУР
Se iznajmuva trosoben stan vo Karpos 1 340 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР, КАЈ ПАЛАТА МАКЕДОНИЈА.
ПОВРШИНА 130 М2 - НА 2 НИВОА
4 КАНЦЕЛАРИИ, 1 ЧАЈНА КУЈНА И 1 КУПАТИЛО
3 КАТ СО ЛИФТ

ЦЕНА 1000 ЕУР

ШИФРА М2
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
EKSKLUZIVNO - STANOVI NOVOGRADBA  VO KARPOS 2 950 ЕУР
Renoviran 3 soben stan vo Cair 33 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO NOVO LISICE 62 000 ЕУР
Garsonjera vo Centar 1 200 ЕУР
Кон почеток