Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kancelariski prostor 88m2 na plostad

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: CBS International Macedonia 11 јан. 11:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата

Povolno se prodava gradezen plac 1,223m2 Volkovo 0 МКД
Se iznajmuva kancelariski prostor vo Debar Maalo 0 МКД
Kancelariski deloven prostor od 135m2 vo Centar 0 МКД
Se izdava kancelariski prostor kaj glavna posta - centar 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Деловен простор од 88 м2 на одлична локација на плоштад Македонија, погодно за канцелариска работа, извршител, нотар. 3 посебни канцеларии, машки/женски тоалети и мала кујна. за повеќе информации јавете се на 072-251-986

Office space size 88 m2, excellent location on square Macedonia, suitable for all types of office work. 3 separated offices, M/F toilets and a small kitchen. for more information contact us at 072-251-986
CBS International Macedonia
ЦБС Интернационал Македонија е дел од ЦБС Интернационал Србија. На нашите клиенти им обезбедуваме водечки консалтинг услуги со цел максимизирање на вредноста нанивните недвижнини. Најголема фирма од областа на комерцијалните недвижнини во Србија според остварен приход во изминатите 10 последователни години ЦБС Интернационал Македонија е основана во 2014 Нивото на специјализирани услуги кои нашата мрежа од тимови ги обезбедуваат стремат да ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти Сертифицирани проценители според локална македонска методологија и RICS сертифицирани проценители од клучни меѓународни и домашни банки ISO 9001:2008 сертифициран од SGS, меѓународен лидер за сертификација и контрола на квалитет
Посетете ја нашата продавница
Бул Партизански одреди 15 А/1-9 Прикажи на мапата
+38923222785
https://cbsint.mk/
CBS International Macedonia
+38923222785

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата
Povolno se prodava gradezen plac 1,223m2 Volkovo 0 МКД
Se iznajmuva kuka na Vodno za domuvanje ili kancelarii 8 000 ЕУР
Se izdava lokal na kruzen tek kaj Ohridska Banka 0 МКД
Kancelariski deloven prostor od 135m2 vo Centar 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации