Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kancelariski prostor vo Debar Maalo

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: CBS International Macedonia 22 мар. 10:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата

Se iznajmuva kuka na Vodno za domuvanje ili kancelarii 8 000 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor na super lokacija 0 МКД
Se izdava lokal na kruzen tek kaj Ohridska Banka 0 МКД
Se izdava deloven prostor na Juzen Bulevar 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Kancelariski prostor na odlicna lokacija vo Debar Maalo od 150 m2, prostorot e nov i moze da se prisposobi na potrebite na zakupecot.

Za poveke informacii pobarajte ne na 072-251-986 ______________________________________

Office space on excellent location in Debar Maalo 150 m2 size, the office is brand new and cant be adapted according to the tenants plans.

For more information please contact us on 072-251-986

CBS International Macedonia
ЦБС Интернационал Македонија е дел од ЦБС Интернационал Србија. На нашите клиенти им обезбедуваме водечки консалтинг услуги со цел максимизирање на вредноста нанивните недвижнини. Најголема фирма од областа на комерцијалните недвижнини во Србија според остварен приход во изминатите 10 последователни години ЦБС Интернационал Македонија е основана во 2014 Нивото на специјализирани услуги кои нашата мрежа од тимови ги обезбедуваат стремат да ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти Сертифицирани проценители според локална македонска методологија и RICS сертифицирани проценители од клучни меѓународни и домашни банки ISO 9001:2008 сертифициран од SGS, меѓународен лидер за сертификација и контрола на квалитет
Посетете ја нашата продавница
Бул Партизански одреди 15 А/1-9 Прикажи на мапата
+38923222785
https://cbsint.mk/
CBS International Macedonia
+38923222785

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата
Kancelariski deloven prostor od 135m2 vo Centar 0 МКД
Kancelariski prostor vo biznis zgrada Skopje 0 МКД
Se izdava kancelariski prostor kaj glavna posta - centar 0 МКД
Se izdava lokal na kruzen tek kaj Ohridska Banka 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации