Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se iznajmuva nov deloven prostor vo Centar Plostad

1 500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 29 ноем. 15:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Се изнајмува деловен простор во строг Центар - Плоштад Македонија.

Површина 170 м2
6 простории, кујна и бања
Кат 6/6 со лифт
Инвертери во секоја просторија
Се изнајмува празен

Цена 1500 Евра

Шифра И98
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Кон почеток