Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZNAJMUVA NOV DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

1 350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 10 дек. 19:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ИТАЛИЈАНСКА АМБАСАДА, ВО НОВА ДЕЛОВНА ЗГРАДА.
ПОВРШИНА 135 М2
3 КАНЦЕЛАРИИ, 1 КУПАТИЛО И ГОЛЕМА ТЕРАСА
3 КАТ СО ЛИФТ
СИСТЕМ ЛАДЕЊЕ И ГРЕЕЊЕ

ЦЕНА 10 ЕУР/М2 ИЛИ 1350 ЕУР

ШИФРА С37
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
Кон почеток