Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA NOV DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

1 700 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 10 дек. 19:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
DUPLEKS STAN VO KOZLE NA ODLICNA MIRNA LOKACIJA 500 ЕУР
Se iznajmuva stan 67m2 pozadi Univerzalna Sala 300 ЕУР
Se iznajmuva prazen stan vo Kapistec 300 ЕУР
EKSKLUZIVEN STAN VO DEBAR MAALO 160 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР КАЈ ИТАЛИЈАНСКА АМБАСАДА, ВО НОВА ДЕЛОВНА ЗГРАДА.
ПОВРШИНА 170 М2
3 ГОЛЕМИ КАНЦЕЛАРИИ И 1 ПОМАЛА
2 КУПАТИЛА
2 КАТ СО ЛИФТ
СИСТЕМ ЛАДЕЊЕ И ГРЕЕЊЕ

ЦЕНА 10 ЕУР/М2 ИЛИ 1700 ЕУР

ШИФРА С36
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Se iznajmuva namesten stan vo Aerodrom Tobako 2 240 ЕУР
Stan od 68m2 novogradba na Vodno Panorama 84 500 ЕУР
Nov 4 soben stan na Juzen Bulevar 1 250 ЕУР
Stan vo Kapistec 85 000 ЕУР
Кон почеток