Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA POVOLNO DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 18 апр. 16:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Se iznajmuva deloven prostor/kancelarii vo centar delumno namesten dve kancelarii, kujna i kupatilo.
Evidenten broj 30658
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2845 Огласи во продавницата
STAN 72m2 VO OHRID 58 000 ЕУР
SE IZDAVA DEL OD KUKA VO DEBAR MAALO 230 ЕУР
Namestena garsonjera vo Centar 31 m2 -
SE IZDAVA STAN VO CENTAR OD 54M2 200 ЕУР
Кон почеток