Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan od 20m2 pozadi Univerzalna sala

0 МКД

Се изнајмува од: Dukjan 06 мар. 08:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Se izdava dukjan pozadi Univerzalna sala, odma karsi gradinkata. Povrsina 20m2, visok plafon, pogoden za kancelarija, deloven prostor, magacin i drugo.
Ima i kupatilo, i celiot e so plocki.

cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации