Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kancelarija vo Madzar Maalo

0 МКД

Се изнајмува од: Borko 08 мар. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Издавам две празни канцеларии по 20м2 во Маџер маало може да се користат и како магацински простор. Цена по 5000 денари месечно.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации