Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

1 000 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Bastion Real Estate 31 мар. 20:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

EKSKLUZIVNI STANOVI KAJ AMERICAN COLLEGE AERODROM 62 400 ЕУР
SE IZNAJMUVA FULL OPREMEN KAFE BAR VO CENTAR 800 ЕУР
LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR SO PREKRASEN POGLED! 1 000 ЕУР
STAN od 63m2 VO TAFTALIDZE 1 57 960 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Se izdava deloven prostor vo Centar,od 156m2,na prvi kat so sopstveno parno,okeanski prostor ,so dozvola za dejnost.
Cena: 1.000e.
Sifra: 4795
Broevi za kontakt: 078-350-081 070-346-842 078-411-653
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
078-350-081
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
NOV STAN ZAVRSNA FAZA VO TAFTALIGJE  52m2 52 000 ЕУР
RENOVIRAN STAN SO 2 SPALNI VO KARPOS-4 59 000 ЕУР
STAN ZA PRODAVANJE VO KISELA VODA RASADNIK !!! 51 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации