Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kancelarija 112m2 Grcka Ambasada prizemj

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Атлас Недвижности 02 јун. 16:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Атлас Недвижности
LUKSUZNA kuka vo Bardovci 320m2 1 200 ЕУР
Trosoben nov stan od 52m2 vo Hrom Prizemje 850 ЕУР
Trosoben stan vo Novo Licice od 76m2 na 11 kat 60 900 ЕУР
Nov trosoben stan od 72m na 1 kat Debar Maalo 1 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Se izdava kancelariski prostor so upotrebna dozvola vednas kaj Grcka Ambasada. Prostorot e na visoko prizemje, 112m2 so 4 prostorii i terasa. Vo sklop na mala kukja e, so parking za 1-2 vozila. So gradsko parno na 6 meseci. Cena: 500 evra. tel: 078/222-133
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk

www.atlasnedviznosti.mk

Атлас Недвижности
02 6147 511
Leaflet
Атлас Недвижности
Namesten stan od 70m2 Katolicka 300 ЕУР
Dukan na Leninova od 22m2 250 ЕУР
Trosoben renoviran od 74m2 na 5/12 KAPISTEC 1 150 ЕУР
Stan Centar 91m2 Gradski zid do J Broz gimnazija 95 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации