Оглас од претпријатие Објавени: јул. 08 2021 08:32

Zasebni kancelarii vo strog centar

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 08 08:32
Прегледи: 2
CITY PARTNER agencija izdava 2 zasebni kancelarii 25m2 so zaednichki toalet i chajna kujna vo deloven prostor vo strog Centar vednash do ploshtadot Makedonija.
Kancelariite se izdavaat prazni i prostorot se naogja vo nova delovna zgrada.

Cena: 150 eur
Kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации