Оглас од претпријатие Објавени: јан. 24 2022 12:19

Kancelariski prostor od 160m2 odlicna ponuda

Објавени: јан. 24 12:19
Прегледи: 135
Se izdava deloven prostor 160m2, so opremena kujna i vc.
Kancelariite se so odlicna termoizolacija i dnevna svetlina.

Delovniot objekt e opremen so 24/7 fizicki i video monitoring, optika, telefonija, klimatizacija, lift, recepcija, kako i golem privaten parking so obezbedeni parking mesta.

Prostorot se ureduva spored potrebite na klientot vo rok od maksimum 2 nedeli.

Telefonski broj za povekje informacii: 070 742 504 i 072 210 022

Опис на линк

KARO Real Estate

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Pero Nakov 144 070742504 https://karaorman.com.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации