Оглас од претпријатие Објавени: јун. 04 2021 12:33

Se izdava deloven objekt od 450m2 ODLICNA PONUDA

Објавени: јун. 04 12:33
Прегледи: 73
Se izdava deloven prostor od 450m2 na ul. Pero Nakov 144

Prostorot e na 2 nivoa i na raspolaganje ima parking za 30+ vozila, i e dobro povrzan so gradski prevoz.

Ima odlicna toplinska i zvucna izolacija, variolajt zavesi, opremen e so internet, telefonija, klimatizacija i 24h fizicko obezbeduvanje i video monitoring.
Prostorot e opremen so Toaleti i kujni.
Plus posebna executive kancelarija so privaten toalet.

Povekje informacii na kontakt telefon 070742504 / 072210022

Office Space for rent / Office / Warehouse / Storage /
Information contact number 070 742 504
Опис на линк

KARO Real Estate

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Pero Nakov 144 070742504 https://karaorman.com.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации