Оглас од претпријатие Објавени: јун. 08 2021 11:23

Se izdava deloven prostor od 86m2

Објавени: јун. 08 11:23
Прегледи: 91
Se izdava deloven / kancelariski prostor vo sklop na Javen Carinski sklad Karaorman.

Prostorot e opremen so ladenje/greenje, osvetluvanje, WC i kujna.

Golem parking prostor za vozila i kamioni.
Pogodno za firmi za transport / logistika / spedicija

Za povekje informacii: 070742504 i 072210022

Kancelarija / parking / office / for rent / povolno

KARO Real Estate
Опис на линк

KARO Real Estate

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Pero Nakov 144 070742504 https://karaorman.com.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации