Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Avtokomanda

Се изнајмува од: Viktor 21 фев. 10:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Se izdava deloven prostor vo avtokomanda pred pozarnata, prostorot e na prizemje plus kat i raspolaga so dva posebni vleza, 6 kancelarii, dve mini kujni i dva toaleti, cena 25 000 den
Leaflet
Кон почеток