Оглас од претпријатие Објавени: авг. 15 2022 02:48

Se izdava kancelariski prostor 197m2 povolno

Објавени: авг. 15 02:48
Прегледи: 642
Se izdava deloven / kancelariski prostor od 197m2 so terasa.

Prostorot e opremen so kaseti za ladenje/greenje, odlicna termoizolacija, posebni toaleti

Se naogja na glavna ulica, golem parking, vo zatvoren kompleks so fizicko obezbeduvanje

Ima 3 zasebni stakleni kancelarii i oddelen kujnski del.

Za povekje informacii 070 742 504 i 072 210 022

office space / office / for rent / kancelarii / deloven prostor / parking /
Опис на линк

KARO Real Estate

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Pero Nakov 144 070742504 https://karaorman.com.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации