Оглас од претпријатие Објавени: авг. 08 2022 10:57

Se izdava okeanski deloven prostor 320m2 odlicna ponuda

Објавени: авг. 08 10:57
Прегледи: 497
Se izdava okeanski deloven prostor / kancelariski prostor 320m2 + 30m2 terasa

Prostorot e opremen so kaseti za ladenje/greenje, odlicna termoizolacija, posebni toaleti terasa od 30m2.
Objektot e so obezbeduvanje, privaten parking, lift, lobby recepcija

Entererierot se ureduva po zelbite na klientot vo rok od 2 nedeli.

Telefonski broj za kontakt
070 742 504 ; 072 210 022

Опис на линк

KARO Real Estate

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Pero Nakov 144 070742504 https://karaorman.com.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации