Оглас од претпријатие Објавени: фев. 18 2022 10:24

Se izdavaat kancelarii od 100 do 350m2

Објавени: фев. 18 10:24
Прегледи: 258
Kancelariskite prostorii variraat do 350m2 po sprat. Sekoja kancelarija ima privatni kujna i toaleti maski / zenski.
Prostorot e okeanski i e povolen da se koristi za 'Open Space' konceptot. No po potreba moze i da se pregradi za klientot.

Delovniot objekt e opremen so 24/7 fizicki i video monitoring, optika, telefonija, klimatizacija, lift, recepcija, kako i golem privaten parking so obezbedeni parking mesta.

Prostorot se ureduva spored potrebite na klientot vo rok od maksimum 2 nedeli.

Telefonski broj za povekje informacii: 070 742 504 i 072 210 022
Опис на линк

KARO Real Estate

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Pero Nakov 144 070742504 https://karaorman.com.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации