Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor od 45m2 vo Gorce Petrov

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Hristina 27 ноем. 20:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Се издава деловен простор на главна улица Ѓорче Петров бр.19. Просторот е погоден за дуќан , канцеларија и за секој друг деловен простор. исто така располага со паркинг.
Leaflet
Кон почеток