Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Brand New Office Space of 55m2 In Karposh 2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: MOVE IN 03 септ. 10:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Code: 60002
Located in Karpos 2, Skopje.
Brand new, specious apartment for rent, very suitable for office space with total area of 55m2, in a new building with an elevator, with 3 offices, toilet, a kitchen, individual heating system on electricity, air-conditioning, and possibility for garage.
PRICE: 350 EUR monthly + TAX.
Contact: 078/431-071; 02 3084 030
e-mail: office@movein.mk
web site: www.movein.mk
MOVE IN
Посредување во промет со недвижен имот
Посетете ја нашата продавница
ул. Никола Тесла бр. 22/2-6 Прикажи на мапата
3084030 078431071
https://www.movein.mk
Leaflet
MOVE IN

MOVE IN

492 Огласи во продавницата
Brand New Apartment in Karpos 2 0 MKD
Brand New apartment for rent 55m2  Vodno 0 MKD
Brand New Apartment For Rent in Center 0 MKD
Brand new apartment for rent in Taftalidze 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации