Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA

1 000 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 02 окт. 16:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1057 Огласи во продавницата

Stan so privaten dvor vo Kozle 0 MKD
Se izdava stan 48m2 vo Centar 0 MKD
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 0 MKD
Se iznajmuva stan pozadi Univerzalna Sala 450 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Се изнајмува деловен простор со големина од 130м2 со двор 70м2. Деловниот простор има два влеза, деловен и административен и внатрешна галерија. Приватно греење и ладење.
Property One
078259681
Property One

Property One

1057 Огласи во продавницата
Deloven prostor vo delovna zgrada vo Centar 0 MKD
REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR 141 m2 VO AERODROM 1 550 EUR
Nov komforen stan vo Taftalidze 1 1 200 EUR
MODERNO UREDENA KUKA NA ODLICNA LOKACIJA 1 700 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации