Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor od 117m2 vo Karpos

800 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Горан Стојановиќ 28 ноем. 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава деловен простор од 117 м2, сопствено греење и ладење, опремен со работни бироа, веднаш спремен за употреба, мрежни кабли поставени, слободен паркинг пред зграда, на мезанин со поглед на Партизански Одреди, постои можност и за купување, посебен тоалет во канцелаија за управител, машки и женски тоалет одделени, мала техничка соба за котел за греење и ладење, посебна климатизација со греење и ладење за конференциска и директорска канцеларија, мини кујна, работни бироа со столици,
Горан Стојановиќ
070206363
Leaflet
Кон почеток