Оглас од претпријатие Објавени: јан. 25 2022 01:04

Deloven prostor pozadi Ministerstvo za ekonomija

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 25 01:04
Прегледи: 25
SILVER City Partner agencija izdava deloven prostor 100 m2 na 1vi kat, so poseben vlez vo kukja na 3 sprata. Prostorot s3 naogja pozadi ministerstvo za ekonomija vo kozle i raspolaga so:
- 4 zasebni prostorii
- opremena kujna
- 2 kupatila
- 2 golemi balkoni
- parking mesto

Cena : 350 eur
Kontakt: 078 353 277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации