Објавени: јун. 27 2022 12:35

Premium deloven prostor vo Mida kompleks

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 27 12:35
Прегледи: 559
Се издава премиум деловен простор во МИ ДА комплексот. Нова градба, 1 кат, 101м2.

Просторот е во нова градба, гледа према Булевар Илинден, има повеќе внатрешни простории (една главна голема просторија и 3 други простории), посебно машки и посебно женски тоалет, засебна кујна, како и засебна соба за сервер.
Целосно климатизиран, со 5 Daikin Inverter климатизери.
Во цената се вклучени и 2 премиум паркинг простора, на платото пред влезот на деловниот центар, кај Барбакан.

Просторот е веднаш вселлив.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации