Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IDAVA DELOVEN PROSTOR DO RAMSTOR NA PRASHKA

1 000 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Iskra Real Estate 12 дек. 23:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

163 Огласи во продавницата

Gradezen plac vo Nerezi 60 000 EUR
Stanovi na ul Slavej Planina 1 250 EUR
STAN VO PODNOZJETO NA VODNO 1 050 EUR
SANOVI VO KISELA VODA GARSONJERI I DVOSOBNI 1 100 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Se izdava deloven prostor do Ramstor na ul. Prashka.
Prostorot e 110 m2 i e od dvete strani so izlozi, taka shto e mozno da se podeli na dva dela.Dokolku se podeli na dva deja , sekoj po 55 m2,zakupninata e 500 evra
Iskra Real Estate
072 212 290
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

163 Огласи во продавницата
Stanovi Vasil Gorgov nasproti Zebra 1 350 EUR
Dukan vo Butel 1 vo TC Butel 33 000 EUR
Stanovi na pocetok na Juzen bulevar 1 200 EUR
SE PRODAVAAT EKSLUZIVNI STANOVI NA EKSTA LOKACIJA 1 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации