Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor od 200m2 vo Karpos

Се изнајмува од: Марија 02 мар. 13:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Се издава наместен деловен простор во вкупна површина од 200м2 на бул. 8 ми Сепември бр.8 Скопје (поранешен бул. Октомвриска револуција) во близина на Агенцијата за катастар на недвижности Скопје.
Деловниот простор се наоѓа на први кат и е погоден за канцеларии и истиот се состои од две посебни деловни единици од кои едната е во површина од 140м2 (се состои од една конференциска канцеларија три канцеларии за состаноци и една океанска канцеларија) другиот деловен простор е со површина од 60 м2 која има една голема океанска канцеларија и една помала канцеларија).
Деловните простори се ексклузивно уредени (пополечен со гранитни плочки, канцалриски мебел посебни тоалети, чајни кујни, централно греење и клима уреди и др.) и е целосно реновиран.
Просторот може веднаш да биде предаден на користење. Зградата каде што се наоѓа деловниот простор располага со сопствен паркинг. Цената за закуп е предмет на договор. Лице за контакт Марија тел. 070 641 323
Марија
Leaflet
Кон почеток